Targi

TARGI KARNAWAŁOWE NA BAŁUCKIM

TARGI KARNAWAŁOWE NA BAŁUCKIM

Zapraszając Państwa na „Ostatki na Bałuckim” zapraszamy jednocześnie na I TARGI KARNAWAŁOWE.

Urozmaiceniem programu "Ostatków" będą mini targi, na których swe usługi zaprezentują Ci wszyscy, którzy dbają o to by bale i zabawy karnawałowe na długo pozostawały w pamięci ich uczestników.

PREZENTACJA UCZESTNIKÓW:

ŚWIAT KARNAWAŁU

ŚWIAT KARNAWAŁU


INFO:
Historia firmy zaczęła się 2-go stycznia 1957 r., kiedy to Leszek Ossowski otworzył, niedaleko największej w mieście przędzalni Izraela Poznańskiego, zakład introligatorski.
Świat Karnawału to firma z rodzinnymi tradycjami, które kultywuje aktualnie Mariola Ossowska.
W ofercie:
- ręczny wyrób masek z masy papierowej (postaci z bajek, znane twarzy itp.)
- ręczny wyrób czapek kartonowo - bibułowych typu: ułan, czako, krakowiak, góral, górnik
- projektowanie i szycie strojów na zamówienie
- sprzedaż strojów i akcesoriów karnawałowych dla dzieci i dorosłych

NA BAŁUCKIM:

ŚWIAT KARNAWAŁU zaprezentuje swój najciekawszy asortyment a Ci wszyscy, którzy jeszcze w tym karnawale wybierają się na bal, będą mogli kupić odjazdowy strój na tę okazję.


KONTAKT:
Świat Karnawału rok założenia: 1957
Mariola Ossowska - właściciel
91-067 Łódź, Mielczarskiego 13
tel./fax (042) 631-08-51
tel. kom. 0-607-406-813
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
GG: GG:5431821 5431821
Skype: swiatkarnawalu
MSN Messenger: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.swiatkarnawalu.pl

 

STUDIO TAŃCA CISEK

 

STUDIO TAŃCA CISEK

INFO:
Krzysztof Cisek to pedagog, sędzia i dyplomowany nauczyciel tańca. Wraz z żoną Dorotą, dyplomowanym instruktorem tańca, zdobyli wiele tytułów i nagród na polskich i międzynarodowych parkietach. Od 2006 roku prowadzili sekcję tańca towarzyskiego w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Łodzi. W 2011 roku założyli Studio Tańca Cisek DK przy ul. Tatrzańskiej, jedną z najlepszych szkół tańca w Łodzi. Jednak ich największym osiągnięciem jest umiejętność zarażania pasją i miłością do tańca, w dodatku niezwykle skuteczna i owocna. Pod okiem Cisków wychowali się wielokrotni Mistrzowie Okręgu Łódzkiego, finaliści Mistrzostw Polski, jak również medaliści i finaliści wielu międzynarodowych imprez, m.in. Polish Open Championships, Lotto Classic Party, Brno Open, Baltic Cup, CIN oraz CIN Polish Cup.


NA BAŁUCKIM:

Niejednokrotnie nazwy turniejów brzmią egzotycznie, jednak żeby zobaczyć umiejętności wychowanków Studia Tańca Cisek DK na nich prezentowane, nie trzeba jechać daleko. Wystarczy zajrzeć w sobotę 9.02 na Bałucki Rynek i wspólnie z nimi uczestniczyć w „Ostatkach na Bałuckim”


KONTAKT:
Szkoła Tańca Cisek DK
ul. Tatrzańska 42/44
93-223 Łódź
tel.: 728 55 22 60
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.taniec-lodz.com.pl

 

 

 

 

STUDIO URODY MONIKA

STUDIO URODY MONIKA

INFO:
Studio Urody Monika działa w Łodzi od 2004r. Pierwszym gabinetem, który rozpoczął działalność było Studio Paznokci przy ulicy Stefana 5c, które dwa lata później powiększyło się o dział kosmetyki ogólnej.
Kolejnym, który podjął działalność w 2008 roku był punkt na ulicy Nastrojowej 51
a trzecim, najnowszym jest Salon fryzjersko-kosmetyczny na ulicy Traktorowej 67.
Studio Urody Monika oferuje najwyższej jakości usługi z zakresu pielęgnacji paznokci i ciała, fryzjerstwa jak również medycyny estetycznej, a w przerwie między zabiegami zapewnia chwilę relaksu przy kawie lub zimnych napojach.


NA BAŁUCKIM:

Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom zabieganych klientek, Studio Urody Monika wychodzi… na Bałucki Rynek! Tylko 9.02 podczas imprezy „Ostatki na Bałuckim” będzie można oddać się w ręce manicurzystki oraz kosmetyczki, wykonującej drobne usługi pielęgnacji twarzy.

KONTAKT:

STUDIO MONIKA I
Łódź, ul. Stefana 5C/D
tel. 42 6550046
Godziny otwarcia
Pn - Pt: 9:00 - 19:00
Sobota: 9:00 - 15:00

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.studiourodymonika.pl

 

 

FLAMINGO PINKO

 

FLAMINGO PINKO
Body & Wall Painting

INFO:
Flamingo Pinko to zgrany duet (Kasia i Marta) , o podobnych zainteresowaniach i pomysłach na realizowanie swoich pasji.
Uzupełniając swoje pomysły, dziewczyny wspólnie postanowiłyśmy założyć działalność, która w nowatorski i oryginalny sposób pokazuje, jak można „bawić się” malarstwem, wykorzystując je w codziennym i niecodziennym życiu. Inspirację i chęć do działania dają im możliwości NOWYCH Mediów. Chęć wykorzystania niecodziennych form rozrywki.

NA BAŁUCKIM:
FLAMINGO przeprowadzi efektowne pokazy makijażu artystycznego.

KONTAKT:
FLAMINGO PINKO
Marta +48 693 744 073
Kasia +48 516 095 464

www.flamingopinko.pl